Meist

Kes me sellised oleme ja mida sa meist teada võiksid?

Alustame siis sellest, et mis meist? Mis Meie moodi blogi? Või nagu nii mõnigi võõras on ütlend, et isegi originaalset blogi nime ei ole viitsitud välja mõelda...
Tegelikult on asi väga lihtne ja loogiline ja ka väga originaalne. Ma olen EMA ja mu tütar ei jää minust mitte sammugi maha, vahet siis pole, kuhu me lähme või mida me teeme. Ma pole viimase 3.aasta ja 9.kuu jooksul mitte ühtegi ööpäeva ilma temata veetnud, niiet me olemegi ME, MEIE jne.. 
Ma arvan, et see sai nüüd piisavalt hästi lahti seletatud.
Ehk siis saagegi tuttavaks, see on Lizzu, minu väike marakratt, kes ei suuda ära otsustada kas ta on printsess või nukitsatüdruk. 😄

Aga lähme siis edasi, mina ise olen Sandra, täiesti tavaline noor ema (20 aastane). Kes ükspäev avastas, et tal pole aimu ka kuhu ta oma elus jõuda tahab, mida ta oma elus saavutada tahab või mida ta siin üldse edasi teeb. 
Aga nagu me kõik teame, siis elu läheb alati edasi ja siinkohal ongi blogi pidamine ideaalne tegevus, et oma teekond kirja panna ja äkki kui ma kuskile välja jõuan, siis suudan ma ka läbi selle mõnda teist noort ema julgustada, motiveerida vms.
Nii saabki nüüd siin lehel lugeda meie igapäeva tegevustest, kõigest, mida Lizzu meil siin korraldab, meie tunnetest ja üleüldse kõigest mis teeb rõõmu või muret.

Lisaks kõigele tavapärasele otsustasin ma 2018 aasta septembris, et ma tahaks ka endale nii head keha nagu enamusel instagrammi tädidel on ja ma tahan ka fit olla! Ja nii ma siis hakkasingi koos treeneriga alates 17.09.2018 jõusaalis käima.  Niiet selle teekonnaga saab ka ennast läbi selle blogi kursis hoida ja kindlasti on ka mul endal seda hiljem väga põnev lugeda.

Ja veel...

ma arvan, et sa peaksid teadma ka seda, et see siin on minu leht ja iseenesest mõistetavalt kehtivad siin ka minu reeglid!


Kõik kes mind vähegi teavad, teavad ka seda, et ma lihtsalt ei oska valetada, isegi kui ma seda üritan, siis on see nii fake, et paistab juba kaugele välja. Niiet vahetpole mis teemal ma siin blogis otsustan sõna võtta, see kõik tuleb ausalt
Täpselt nii nagu mina neid asju näen ja mida mina nendest asjadest arvan, ilma midagi ilustamata.

Ehk siis nagu ma juba aru ole saanud, siis see võib nii mõnelegi häiriv olla ja kui sind miski siin lehel häirib, no tõesti nii väga häirib, et tuimalt mööda kerida ei saa ja sa lihtsalt pead mulle kuskile mingit heiti viskama, siis ole hea ja vajuta lihtsalt sellele paremas nurgas olevale ristikesele. Lihtne onju? 
Sest kui ma nüüd ausalt ütlen, siis ega minu arvamused, ellusuhtumine ja kõik mis sulle vastumeelne olla võib, ei muutu tänu sinu heidile ikka mitte-mitte üldsegi. 

Niiet pole mõtet meie mõlema aega ega ka tuju mingi jama peale raisata, mõtle parem positiivselt, kui sulle mu jutt ei meeldi, siis kohekindlasti oled sa ju palju toredam inimene kui mina, onjunii?! 😉


Aga SINA, kes sa nüüd ei mõtle, kui tore inimene sa ise ikka oled, siis just sinusugused inimesed on  vägagi oodatud meie blogis sõna võtma ja kaasa rääkima teemadel, mis meile mõlemale huvi pakuvad, sest muidu sa ju ei oleks siin!😉
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar