pühapäev, 30. juuni 2019

Koostööst + vajan teie abi 💗

Tere hommikust!

Kell on juba 10:58 aga ma endiselt vedelen veel teki all, võinoh, tegelikult ma alles sain silmad lahti. Hea uni oli.
Mõtlesin, et ma kohe postituse alguses ei hakka teie abi kerjama, niiet alustuseks kirjutan veidi koostööst/kööstöödest ja sellest mida ma nendest teemadest arvan.
Ma ei tea kui paljud teist mind instagram'is jälgivad/stalkinud on aga sinna on kokku kogunenud päris suur hulk inimesi, kahjuks peab tõdema, et vähemalt pooled neist on mitte aktiivsed kasutajad. Eestlaste arv on ka väike, jääb ilmselt kuskile sinna tuhande ring ja julgen väita, et  80% minu jälgijatest on mehed aga noh 💁 las nad siis olla.
Mina ise olen poole aasta jooksul ainult ühe firmaga koostööd teinud. Nemad jäid rahule, mina jäin rahule.
Koostööpakkumisi olen saanud aga kuskil 50 ringis.
Miks ma pole neist mõnda vastu võtnud?
Sest tegelikkuses ei arva ma nendest koostöödest väga midagi. Nagu ma mainisin, siis 80% minu instagrammi jälgijatest on mehed. Mul ei ole ju mitte mingisugust mõtet hakata reklaamima mingit shampooni või muud taolist -  need ei paku huvi ju mitte ühelegi minu jälgijatest ehk siis ma tüütaks inimesi ja see kes mulle reklaami tegemise eest maksaks ei saaks ka sellest mingit kasu.

Näiteks need siin pildil
 on meeste püksid 😃

Sama lugu on minu arust igasugu söödava kraamiga, kui ma peaksin tõesti midagi nii erilist ja maitsvat leidma, siis jagaksin ma seda nkn teistega aga kui ma peaks seda tegema lihtsalt sellepärast, et paarkümend eurot saada, siis ma isegi ei oskaks selle toote kohta midagi sellist öelda, mis paneks teisi seda proovima.

Kui aga keegi pakuks mulle näiteks koostööd promoda meeste vabaaja riideid, siis ma oleks ilmselt kohe nõus.. Mul on enamus t-särke Urmeti kapist pärit, samalugu on tema pusade ja vabaaja pükstega. Lihtsalt meeldivad ja on palju mugavamad kui naiste omad.
Siis veel meeste lõhnad... Mul on nendega ka mingi kiiks. Enamus meeste lõhnad on palju kannatatavamad ja paremad kui naiste omad.

Küll ma suudaks siis midagi põnevat nende promomiseks välja mõelda ja ma arvan, et siis läheks ka see promomine nö õigesse kohta.


Nüüd hakkangi ma vaikselt jõudma selle abi vajamise värgi juurde.
Pm võib öelda, et tegemist on koostööpakkumisega mis mulle vägaa, vääga huvi pakuks.
Nimelt otsustasin kandideerida Miss palette 2019 valimistele.
Te ju teate, et ma juba pikemat aega vaevan oma pead sellega, mida ma edasi tahaksin teha või lihtsalt tahaks teha midagi mis on huvitav ja teistmoodi.
Minuarvates see pakkumine on nii huvitav kui ka teistmoodi.
Kui nüüd mõni mõtleb, et ma just kirjutasin, et ma ei ole nõus ei shampoone ega muud taolist promoma aga nüüd nii väga tahan nendega koostööd teha siis see asi on ikkagi natuke teistsugune. Nimelt teevad siis ikkagi nemad ise endale reklaami, nagu nad ka praegu teevad aga siis lihtsalt minu näoga 😁
Välja valitakse 5 parimat.
Aga selleks, et viie parima hulka saada on vaja:
a) jääda züriile silma, sest just nemad valivad välja 3 oma lemmikut
või
b) saada nii palju hääli, et olla hääletajate kahe lemmikuma seas

Ja noh, nagu te ilmselt juba aru saite siis teie olete minu potensiaalsed hääletajad 😃
ja ma väga loodan, et siin on teie kaasatus naaatuke suurem kui siis kui ma teid kommenteerima olen kutsunud.
Esimesel kahel neiul on alla 500 hääle ehk siis kui teist kasvõi iga KOLMAS annaks oma hääle, oleksin ma hääletajate lemmik ja saaksin kindlasti 5 parima hulka.
Aga palun ära eelda, et sa võid ju vabalt olla see esimene või teine ja noh, küll see kolmas oma hääle ikka ära annab, tee seda ikka ise ka!

Kliki siia →  https://www.misspalette2019.eu/ee
Otsi üles see pilt →
Ja anna oma hääl minu poolt 🙏

Ja siis ma päriselt ka laavin sind täiega, sest sa olen nii armas ja viitsid lisaks mu loba lugemisele veel mõned sekundid oma elust minu heaks kulutada 😜😍

Lõpetuseks, jah, ma kirjutasin seda postitust 1,5h, sest kell on juba 12.25 🙊


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar