esmaspäev, 25. veebruar 2019

Vahekokkuvõte, trenn, kaal

Käisin eile õhtul koos treeneriga trennis, sest mida muud targemat ikka on pühapäeva õhtul teha, onju? Seekord olid kavas rind-õlg-triipseps.
Ja niii mõnus trenn oli.
Endiselt on need mu lemmik lihasgrupid. Muutsime jälle mõned harjutused ümber ja trenn oli palju raskem kui muidu aga üldiselt vahet polegi kui raske või mis harjutustega ma seda trenni teen, see on ikka kuidagi palju mõnusam, kui kõigi ülejäänute lihasgruppide tegemine.
Täna annab muidugi korralikult tunda ka.

Lõuatõmbamisega nii hästi ei lähe nagu jõusaalis käimisega.. Midagi ma juba jõuan aga õigest lõua tõmbest on asi ikkagi veel kaugel. Niiet kui keegi seda harjutama tahab hakata, siis sellega läheb kindlasti suht kaua aega. Ma olen praeguseks kuskil kuu seda vahelduva eduga harjutanud ja võibki öelda, et veel ikka läheb aega sellega.

Toitumisest niipalju, et endiselt ei kaalu ja ei arvesta ma mitte midagi. Agaa kuna ma olen hetkel nii motiveeritud sellest kuidas keha muutub iga päevaga, siis võiksin ma vabalt olla ka täiesti söömata aga no kuna see ei oleks eriti mõtekas, siis midagi ma siin ikkagi söön. Ilmselt on seda vähem kui varem, kuigi kõht on küll koguaeg ilusti täis.
Üle pika aja lähevad jälle
vanad teksad ka ilusti jalga
Kaal on langenud nüüdseks juba 57kg peale.
Ilma vaeva nägemata on peaaegu kolm kg lihtsalt kadunud, niiet sellega on ka kõik väga hästi.
Ma ei tea kas see on võimalik või see ainult tundub mulle nii aga ma reaalselt võtangi iga kevad kergesti alla ja iga sügis kergesti juurde.
Suvel ei pea ma näiteks üldsegi oma kaalu pärast muretsema, vahet pole mida ma söön või kui palju aga kaal püsib alati ilusti paigal. Talvel on täiesti vastupidi.
Aga noh, õnneks on talv selleks korraks läbi ja ma ei jõudnudki eriliselt juurde võtta ja kõik need grammid mis tulid on juba praeguseks ka maha läinud. 😃
Ja muidugi aitab kaalulangus ka veel sellele kaasa, et ma siin mega motiveeritud olen.

Täna on trennivabapäev aga kuna ilm on nii ilus siis mõtlengi ma siin praegu kas minna ja joosta 5km või minna Lizzu ja Mirruga õue ja kõndida 8-9km.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar