esmaspäev, 4. veebruar 2019

Tegemised


Ma käisin laupäeval oma esimestel kabe võistlustel. Tegelikult ma arvasin, et need on lihtsalt mingid külamängud vms ja, et võistlutega pole seal midagi pistmist aga ikka täitsa võistlused olid. Võitjad said isegi medalid.
Kuidas ma üldse sattusin sinna?
Üks Urmeti tädidest on Võnnu noorteseltsis mingi tegelane ja ta ajab alati kõiki igasugustele küla üritustele. Kunagi sai temaga paar mängu kabet mängitud ja nüüd reedel ta siis helistaski mulle, et äkki ma tuleks ka kaasa laupäeval kabe, male, pinksi ja koroona võistlustele.
Kuna mul midagi plaanis polnud ja ma oleks nkn niisama kodus istunud, siis muidugi ma olin nõus minema, seda enam, et Lizzu sain ma ka endaga kaasa võtta.
Ma sain kabes teise koha.
Males ka 😄 Kuigi ma mängisin elus esimst korda malet. Mängu käigus õpetas Urmeti tädi mulle selgeks nii nupud kui ka käigud.
Ei tahaks aga vist peaksin ikkagi ära mainima, et males oligi kirjas ainult kaks naist....
Ma ise üritan võimalikult paljudel küla üritustel kohal käia, vahet siis pole kas meie küla üritustel või ümberkaudsete külade omadel, sest kes see küla elule ikka kaasa aitab kui mitte küla inimesed ise.
Kahjuks on aga nii, et kõik enamasti ainult vinguvad, et mitte midagi pole maal teha/midagi ei toimu jne aga kui keegi võtab kätte ja korraldab midagi, siis pole inimesi kes kohale tuleksid või asjadest osa võtaksid. Niiet kui sa elad maal, siis palun aja ennast ka järgmine kord juba ainult sellepärast kodust välja, et need kes midagigi maal korraldavad viitsiksid seda ka edaspidi teha. 😊

Laupäeva õhtul olin ma üle pika aja jälle klubis tööl.
Seekord esines seal siis Pluuto.
Kui on veel keegi kes ei tea, kes see Pluuto selline on siis vaata siit ta viimast lugu, see on hea 😉
Enamikule minu tuttavatest ta ei meeldi, ma isegi ei tea miks aga no mulle igatahes meeldib.
Võinoh peaks vist täpsustama, et see on hea, mis netis üleval on. Laiv oli jama. 😃
Aga noh, küll ta jõuab veel..

Aa ja lõpetuseks räägin sellest ka, et mu unenägu pidaski mingismõttes paika.
Kui keegi tunneb huvi millest jutt käib, siis LINK!
Lühidalt siis, ma kirjutasin selle unenäo postituse lõppu, et jään huviga ootama, mida ma kuskilt enda kohta kuulen vms.. Ja ma kuulsingi! Aga no kui nüüd aus olla, siis oleksin ma oodanud ikka midagi originaalsemat ja põnevamat. A mis ma siis kuulsin?
Rääkisin ükspäev naabrinaisega juttu, elab kõrval trepikojas, kohe meie vastas. Tema laps käib Lizzuga ühes rühmas võinoh seal rühmas, kus Lizzu juba mitu kuud käinud ei ole.
Ja ma sain tal't teada, et MA OLEN RASE!
Kust ta seda kuulis? Lasteaia kasvataja küsis seda temalt, sest teised lapsevanemad olid nii rääkind. Aga nagu.. Krt küll, isegi kui ma oleks rase, siis mis see nende täiesti võõraste tädide asi oleks, ma pole sealt rühmast isegi mitte ühegi lapsevanemaga juttu rääkinud. Kõige pikemad laused ''Tere'' ja ''Head aega''  aga nagu näha, siis kellegile pakun ma sealt isegi nii palju huvi, et viitsitakse minu elu ja tegemistega oma peakesi vaevata.

Votjamh, rohkem mul midagi öelda polegi 😃

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar