kolmapäev, 2. jaanuar 2019

Imeline 2018

Eelmise aasta lõpp jõudis kätte väga kiiresti -  lausa nii kiiresti, et mul ei jõudnud isegi sellist mõnusat aastalõpu ärevust tekkida, nagu igal varasemal aastal on olnud. 😄
Lisaks olin ma veel 30. ja 31. detsembri öösel tööl, mille tõttu magasin ma eelmise aasta viimase ja selle aasta esimese päeva täiesti maha. Nüüd on mul päev ja öö täiesti sassis, eile vahtisin kaheni öösel üleval, sest und lihtsalt ei tulnud.
Aga nüüd siis eelneva aasta juurde. Nagu pealkirjastki näha võib, siis meie aasta oli tõesti IMELINE!

*Me saime 2018 aasta kevadel endale päris oma kodu!
Ja juba juuli kuus kolisime oma pooliku remondiga koju sisse.

*Tänu oma kodule puutusime me väga palju remondiga seotud asjadega kokku, millest meil varem aimugi ei olnud ja see oli tegelt väga lahe, mis siis, et remonti tehes jooksis juhe mitmeid kordi nii kokku, et jätsime asja korraks sinnapaika ja läksime õue ilma nautima.

*Suvi oli ilma poolest ju super!?

*ja tänu sellele reisisime mööda Eestit ringi - seikluspark, erinevatel jooksudel käimine (miilijooks, jüriöö jooks, SEBi sügisjooksul, võibolla oli mõni jooks veel aga neist kõige ekstreemsem oli kindlasti Kõva mehe jooks, isegi Lizzu käis eraldi jooksmas Swedbanki lastejooksul, mõisad, kanuutamine, saunad, jne..
Ahjaa, aasta alguses oli Haapsalu uisumaraton ka - see oli kohutav 😂
Tegelt jõudsime me ka Urmeti tädil Soome teises otsas külas ära käia 😃 mis arvestades seda, et me mõlemad Lizzuga ei kannata auto ega bussisõitu oli väga suur ettevõtmine.

*Urmet sai uue ja palju parema töökoha

*Mina jõudsin aasta alguses mingit kümmet erinevat tööd proovida, kusjuures see erinevate tööde proovimine oli mega lahe kogemus!
aga tänu üürikorterist välja kolimisele, otsustasime, et ma ei käi praegu täiskohaga tööl ja teenin lihtsalt natuke taskuraha klubis tööl käimisega.

*Me saime omale Mirru!

*Ma sain omale blogi!

*ja muidugi ei saa ma siit välja jätta ka seda, et ma võtsin endale personaaltreeneri ja hakkasin lõpuks korralikult trenni tegema.

Küsisin just Urmetilt, et mitu korda me siis aasta jooksul tülitseda jõudsime? ja tuli välja, et lausa kaks korda - suurelt! See tähendab siis seda, et me vaidlesime, ma jäin õhtul solvununa tuttu ja hommikul ärkates ma enam ei viitsind solvund olla ja oligi meelest läinud, et me eelmine õhtu tülitsesime.

Niiet kokkuvõtvalt oli see aasta tõesti IMELINE ja ei olnudki midagi mille üle väga kurta saaks. Kindlasti üks parimaid aastaid mu elus ja loodame et 2019 tuleb vähemalt sama imeline!

Ja ka kõigile teile ilusat uut aastat - nautige seda täiega! 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar