neljapäev, 8. november 2018

Tegemised..

Lösutan niisama diivanil ja kirjutan üles, mida meil homseks sünnipäeva/juubeli pidamiseks poest vaja on.
Täiega keeruline.😁
Sünnipäeva pidamiseks? Jah, nimelt on meil mõlemal Urmetiga sünnipäevad vähema kui nädalase vahega. Minul 03.11 ja temal täna, ehk siis 08.11- Nüüd oleme mõlemad 20!
Täitsa vanad juba ju 😅
Otsustasime, et peame sünnipäevad koos, kuna minul ei ole nagunii kedagi väga kutsuda, kõik on ju teisel pool Eestit ja tal on terve hunnik sugulasi keda pole ju mõtet lihtsalt kaks nädalavahetust järjest sünnipäevadele kutsuda 😃 Ja nii on muidugi palju odavam ka!
Ehk siis, me peame ilmselt kõiki järgnevaid sünnipäevasid koos 😁
Meie sünnipäevast, söögist, kingitustest jne saate lugeda juba laupäeval!
Homme ma ilmselt kirjutada ei jõua, sest hakkan juba hommikust sööke/näksimist valmis tegema ja õhtul oleme ju lihtsalt kodust ära.
Aga räägiks siis veel tegemistest...
Peale sünnipäeva seda söömis, joomis osa 😃 plaanime edasi minna Africasse, KÕIK teavad seda kohta onju? Seal esineb Terminaator - aga pole muidugi kindel kas me sinna jõuame 😅.

Lisaks sellele pean ma jõudma see nädal veel ühe jalatrenni ära teha mis on kindlasti vägaaa raske, sest treener arvas, et mul tuleks ka seal raskuseid tõsta ja ma isegi ei kujuta ette, mida see trenn endast kujutada võib aga õnneks võib seda ka pühapäeval teha, kui varem ei jõua. 😃

Kui juba trennist juttu tuli, siis eilsest raskuste tõstmisest oli ka megalt kasu, sest KÕIK lihased millele ma eile harjutusi tegin annavad mõnusalt tunda 😁
Nii meeldib, kui lihased on valusad, ma tean jaa, et ma olen imelik 😅
aga kui lihased on valusad, siis on ikka tunda, et trennis on mõnusalt pingutatud ja sellest on kasu.💪👌

Just praegu avastasin, et mu kaisurotid on mulle niii armsalt kaissu roninud 😍💗
Niiet me vaatame nüüd multasid ja ootame issit, kes peaks igahetk koju jõudma 😍
Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar