esmaspäev, 5. november 2018

Suhe = Seks

Millest muust kirjutada siis kui laps on magama pandud?
Otseloomulikult sellest, mida tehaksegi lastega peredes ainult siis kui lapsed on juba magama saadetud😏
Eiii.. ma ei räägi mänguasjade kokku korjamisest, õhtusöögist määrdunud nõude pesemisest või  niisama surmväsinult diivanile vajumisest...

Vaid hoopiski millegist, mis kõnetab igaüht, SEKSIST!

Ja teate miks on selle teema ajastus veel eriti hea? Sest kaks "staarblogijat" (Janeblogi ja Mallukas) on rasedad ja ilmselt ei taha sõna seks kuuldagi. 😂😂

Niiet nende blogist te sellel teemal ilmselt lugemist ei leia!

Ma ei hakka nüüd rääkima seksist peale sünnitust... Miks? Sest kõik naised ja muidugi ka mehed,(võibolla mehed isegi rohkem 😅) kes on sünnitusega kokku puutunud, teavad, et see pole midagi millest rääkida.. Vnoh rääkida tegelt ju võiks, kui oleks millest rääkida 😂😂
Aga minul eriti pole , lapsega oli niinii palju asjatamist, koguaeg niii väsinud, hea kui pesust jõudis enne magama minekut läbi käia ja suhted olid ka lapse isaga kõike muud kui head.
Niiet see teema saab kahjuks või õnneks siinkohal läbi.

Aga ma võin rääkida teile seksist väikese lapse kõrvalt! 😁

Vnoh, mis lapse kõrvalt, nagu ma postituse alguses kirjutasin, siis lapsed ei tea asjast midagi.

Nii, nüüd võin meestele ka natuke nii muuseas nõu anda, või pigem lugege ja võtke õppust..
Nimelt, kui me Urmetiga rohkem koos olema/elama hakkasime, siis toimisid meil asjad umbes nii ( muidugi on need samamoodi siiani 😁) peale tööd sai trennis käidud/lapsega väljas jalutamas vmt, peale seda läksime koju, tegime söögi valmis, sõime. peale seda koristasime KOOS terve korteri ära, laps läks selleks ajaks vanni, siis edasi, pani üks last magama, teine käis pesus ja siis vastupidi.
Selleks ajaks kui teine pesust tagasi tuli oli laps juba ilusti tuttu jäänud.
Laps magab.
Toad on ilusti korras.
Pesus on käidud.
Ja mis meie siis teeme? 😏 Pole raske arvata.. 😅
Meil on ilusti tund kaks aega teineteisele.. Jõuab veel täiseti normaalsel ajal magama ka, et lapsega järgmine hommik ilusti samal ajal ärgata. 😊

Ausalt öeldes, ei teadnud ma heast seksist enne Urmetit midagi!

Tegelikult piisabki (vähemalt minujaoks) ainult sellest, kui näed, et ollakse täiega asja juures ja tunned ennast TAHETULT!
Ja mõlemad naudivad asja täiega! 😉

Lõpetuseks tahaks jõudu ja edu soovida ka kõikidele nendele lapsevanematele, kes väidavad, et suhteid on lapse/laste kõrvalt keeruline sama headena hoida, kui need olid enne lapsi.

Tegelikult on kõik siiski tahtmise küsimus. Kui tahta, siis leiab alati aja, kui mitte tahta, leiab alati vabanduse!


Head ööd!4 kommentaari:

  1. Kas on üldse neid vanemaid, kes väidavad, et laste kõrvalt ei saa suhteid sama headena hoida kui enne laste saamist? �� Isiklikult ei tea mina oma tutvusringkonnas selliseid. Lisaks kui kaks inimest üksteist armastavad ja tahavad siis ei olegi probleemi, vabandused minu arust tekivad siis kui ei ole nö tundeid enam mehe/naise vastu.. Enda pealt tean öelda seda peale esimest meest, teise mehega on siiani selle kohapealt kõik okei, järelikult on asi õige :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. See oli lõppu lisatud sellepärast, et ma olen kümneid, kümneid kordi lugenud blogidest vms teemadel, et kuidas leida peale lapse saamist aega teineteisele või kuidas hoida suhet sama heana vms, sest tahest tahtmata võtab laps endale peaaegu kogu ema tähelepanu.. Minuarust ongi asja point selles, et kui tehakse kõike koos ja üks ei pea ise tegelema kõigega mis on keeruline, siis muudab laps suhet ainult tugevamaks. Sest neid paare, kes on peale lapse saamist lahku läinud, küll erinevatel põhjustel, näiteks petmine, mida ilmselt ei oleks juhtund, kui mõlemad jõuaksid üksteisele piisavalt tähelepanu pöörata, tead sa ju kindlasti mitmeid :)

      Kustuta