pühapäev, 11. november 2018

Ämmaga jõuksis - JALATRENN

Nagu ma juba neljapäeval ka kirjutasin, siis reedel oligi liiiga kiire, et trenni jõuda, laupäeval oli  liiga halb olla, et trenni minna ja nii siis jäigi selle nädala viimane trenn tänaseks.
Ausalt öeldes oli pühapäeva õhtul vääägagi raske ennast trenni ajada, seda enam, et jalatrenn ei saa olla kerge, kui igas harjutuses tõsiselt pingutada.
Alguses ütlesin Urmetile, et lähme koos trenni, ta oli nõus. Natuke aega hiljem läksime ta vanemate juurde juttu ajama, tuli jutuks, et me liigume varsti veel linna trenni ja siis Urmeti emps arvas, et ta tahaks ka teada, mis ma siis seal saalis teen 😁 ja tuligi kaasa.
Kuna meil ei olnud Lizzut kellegagi koju jätta siis mõtlesimegi, et lähme kõik koos trenni, sest vaevalt keegi pühapäeva õhtul saalis on. Ega ei olnudki.
Agaa.. Lizzu jäi autos kohe tuttu, niiet Urmet pakkus ilma mõtlemata välja, et ta vaatab hea meelega Lizzut, joob kohvi, sööb burksi ja passib niisama, et ta emps saaks minuga koos jalatrenni tegema tulla.
TEATE MIKS? Sest ta ise tegi minuga ükskord jalatrenni ja ei jõudnud peale kükke ära ohkida ja puhkida, kui raske tal on ja et ta enam ei jõua 😂😂
Kindlasti ei tee ma kõiki harjutusi täpselt nii, nagu peab, näiteks kehahoiakud jne, koguaeg pean ikka jälgima, et kõik oleks võimalikult hästi paigas ja just nii, nagu Kaisa on mulle öelnud, et olema peab.
Niiet kindlasti ei sobi ma kedagi juhendama aga kui keegi on trennis seltsis, siis läheb trenn ikka palju kiiremini.
Ja veel..
Teate, minuarvates on trenni kordades kergem teha, kui näed, kuidas keegi vähemalt sama hullult pingutab, kui sa ise.

Lõbus on vaadata ka muidugi 😂

Tänane trenn koosnes siis 10-st eri harjutusest, pooli harjutusi oli 3 seeriat ja 15 kordust ja ülejäänud harjutusi oli 4 seeriat ja vastavalt 12-15 kordust.
 
Aga igatahes Urmeti emps tegi minuga ilusti terve kava kaasa ja koju jõudes ütles, et jalad annavad ikka vägagi hästi tunda.

MUL ON IKKA MEGA LAHE ÄMM, ONJU?  

Kahjuks ei taipand pilte väga teha (sest me läksime sinna ju ikkagi trenni tegema, mitte nagu mõned 😅)  ja ega Emps sellest eriti vaimustuses ka olnud aga ühe pildi kauplemise peale ikka sain. 😁
Tal pidavat soeng sassis olema, niiet ärge siis seda vaadake 😂


 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar