↶ Soovitatav!

Ma ei tea kuidas sa siia blogisse sattusid aga mul on siiralt hea meel, et sa siin oled! 

Niiet, tere tulemast! 

Aga ma arvan, et sa peaksid teadma ka seda, et see siin on minu leht ja iseenesest mõistetavalt kehtivad siin ka minu reeglid!

Kõik kes mind vähegi teavad, teavad ka seda, et ma lihtsalt ei oska valetada, isegi kui ma seda üritan, siis on see nii fake, et paistab juba kaugele välja. Niiet vahetpole mis teemal ma siin blogis otsustan sõna võtta, see kõik tuleb ausalt
Täpselt nii nagu mina neid asju näen ja mida mina nendest asjadest arvan, ilma midagi ilustamata.

Ehk siis nagu ma juba aru ole saanud, siis see võib nii mõnelegi häiriv olla ja kui sind miski siin lehel häirib, no tõesti nii väga häirib, et tuimalt mööda kerida ei saa ja sa lihtsalt pead mulle kuskile mingit heiti viskama, siis ole hea ja vajuta lihtsalt sellele paremas nurgas olevale ristikesele. Lihtne onju? 
Sest kui ma nüüd ausalt ütlen, siis ega minu arvamused, ellusuhtumine ja kõik mis sulle vastumeelne olla võib, ei muutu tänu sinu heidile ikka mittemitte üldsegi. 

Niiet pole mõtet meie mõlema aega mingi jama peale raisata, mõtle parem positiivselt, kui sulle mu jutt ei meeldi, siis kohekindlasti oled sa ju palju toredam inimene kui mina, onjunii?! 😉


Aga SINA, kes sa nüüd ei mõtle, kui tore inimene sa ise ikka oled, siis just sinusugused inimesed on  vägagi oodatud meie blogis sõna võtma ja kaasa rääkima teemadel, mis meile mõlemale huvi pakuvad! 


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar