reede, 1. märts 2019

Pood või e-pood?

Kas te eelistate riideid tellida omale e-poodidest või pigem ikka tavalistest poodidest, nii, et saab kõike proovida ja oma käega katsuda? Sama küsimus lasteriiete kohta?

Mina eelistan igaljuhul tavalisi poode, sest ma ei vaata kunagi riiete peal olevaid suuruseid vaid lihtsalt seda millised need välja näevad ja siis selle järgi järeldangi kas need lähevad mulle või mitte. Riiete suurused varieeruvad XS-L- ini. 
Aga kahjuks pole siin Haapsalus eriti valikut. Ainukesed poed kust midagigi saab on Rademar ja Takko. Jalanõude valik on siin aga täiesti olematu, niiet ma ikkagi pean aegajalt omale ka riideid ja jalanõusid tellima. 
Kusjuures nii saab palju odavamalt ka aga...  Alati ei pruugi vedada ja kaup ei pruugi ka alati olla päris see, mis pildil tundub. 
Kaks e-poodi kust ma olen saanud alati täpselt sellised asjad nagu ma tellinud olen on Sinsay.com ja Bebeque.ee.
Viimase eelis on veel see, et kaup jõuab 1-2 päevaga kohale. 

Lasteriietega on siin asjad minu arvates veel hullemad.
Lizzuga on veel see jama ka, et ta on hetkel nii nõmedas suuruses. Beebiriided on kuni suuruseni 92cm ja need on talle ümbermõõdult okeid aga pikkuselt lühikesed ja tüdrukute riided algavad suurusest 98cm aga need on jällegi pikkuselt okeid aga laiad. Niiet üldse on megaa vedamine, kui ma talle mõne normaalse riideeseme leian.  
Aga kuna Lizzu läheb nüüd lähiajal ilmselt ka lasteaeda, siis olekski tal kõiki riideid juurde vaja, nii toa, kui ka õue omasid.

Oma kevad-sügis kombega tegi ta nii spagaati, et see läks hargivahelt katki. 😃
Ja Mirru on tal ka enamus riideid mänguhoos auguliseks teinud.
Nii me läksimegi eile Takkosse ja vaatasime mis seal hetkel siis on, mõned asjad õnneks ikka saime ka. Teksad, dressid, särgid jne.. 
Aga selliseid Kevad-sügis riideid ei ole Haapsalus küll mitte kuskil, mida ma Lizzule tahaks.
Kui keegi oskab mõnda head e-poodi või näiteks fb gruppi soovitada, siis laske tulla. Eriti hea oleks veel see, kui keegi mõne hea lasteriiete E-poe mulle öelda oskaks, oleksin vägaa tänulik.
Tegelt see ongi peamine põhjus, miks ma selle postituse tegin, niiet palun aidake. 😃


2 kommentaari:

 1. Ostan praktiliselt kõik lasteriided (va üleriided) kas H&M või Nexti netipoest - hinnad on soodsad, valik väga lai, kvaliteet minu arust väga okei ja kuller toob tasuta koju (Nextil alates 30 € ostust, H&Mil on pidevalt tasuta saatmise kampaaniad). Lenne õueriideid saab soodsalt nt ntrend.ee ja mommibeebi.ee.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Suured tänud sulle!
   Kindlasti vaatan nii ntrend.ee kui ka mommibeebi.ee üle - polnudki kummastki lehest varem midagi kuulnud :)

   Kustuta