esmaspäev, 18. veebruar 2019

Eesmärgid, soovid

Kuidas teil selle teemaga on? Kas te seate endale eesmärke?
Nagu te ilmselt juba teate siis mina muidugi sean.
Näiteks kaks aastat tagasi võisin ma ette lugeda sadu soove, mida ma lähiajal täide oleksin tahtnud viia. Sellel sügisel oli aga hoopis täiesti vastupidi nagu ma ka blogi esimestes postitustes kirjutasin, siis olin ma sellises olukorras, kus kõik mu soovid olid täide läinud/täide viidud ja kõik oligi täpselt nii nagu ma varem unistasin ja soovisin.
Aga selle asemel, et olla õnnelik ja nautida seda mis mul on tekkisid mul hoopis uued ''mured'' Võinoh tegelt ma olin ikka õnnelik ka aga kui sul on kõik olemas ja sa ei oska enam mitte midagi tahta siis ongi selline tühi tunne nagu mitte midagi ei oleks, mitte midagi pole teha, mitte millegi nimel ei ole pingutada jne..
Sellepärast hakkasingi ma sügisel trenni tegema ja võtsin endale eesmärgiks olla 2019 aasta sügiseks elu parimas vormis. Tegelt olen ma juba praegu oma elu kõige paremas vormis agaa eesmärk oli olla sellel sügisel elu parimas vormis, niiet kui ma ennast praegu natukenegi käest laseksin, siis sügiseks ma enam ei oleks oma elu parimas vormis niiet sellega tegelen ma endiselt edasi. Kuigi mulle on viimasel ajal üha rohkem hakkand tunduma, et see fitness pole päris minu teema ja ma olen enda jaoks juba ka midagi uut ja huvitavat leidnud aga sellest juba mõnes järgnevas postituses.

Rääkides nüüd veel eesmärkidest, siis seadsin ma endale mõned eesmärgid selleks aastaks veel, sest noh praegu olid mu ainukesed eesmärgid treenimisega seotud.

Esiteks ma luban endale ja ka kõigile teistele (sest siis ma ei pääse enam kuskile ja pean need lihtsalt ära tegema) ET MA TEEN OMALE SELLE AASTA JOOKSUL AUTOJUHILOAD ÄRA! Miks, sest et miks mitte? Lubade tegemist alustasin ma tegelt juba mitu aastat tagasi aga siis ei jõudnud ma  teooriast kaugemale. Nüüd olekski aeg see lõpuks ära lõpetada vnoh uuest alustada nende tegemisega.

Teine asi mis ma selle aasta jooksul kindlasti korda tahan saata on see, et me läheme kuskile soojale maale reisile . Miks? Sest me Lizzuga pole lennukiga lennanud ja igakord kui ta lennukit taevas näeb, siis ta jälle küsib, et kuna me siis lennukiga lendama läheme 😃 ja noh üldse tahaks natuke maailma ka ju näha. Niiet kui sa tead mõnda eriti lahedat kohta, kus oleks soojem kui eestis, ilus loodus ja saaks ka aktiivselt aega veeta siis sa võid vabalt sellest kohast mulle ka teada anda. Meil endal on hetkel silma jäänud nii Mallorca kui ka Bulgaaria niiet kui kellegil on nende kohtadega kogemusi siis loeksin ka neid suuure huviga.


Ja kuna kõigi nende kolme suurema eesmärgi täitmise jaoks läheb vaja ka raha, ja seda natuke rohkem kui ma hetkel kodus olles erinevate asjadega teenin/saan siis jah, omaette eesmärk on ka lähiajal tööle minemine.

Niiet hakkan ka lõpuks normaalseks inimeseks ja siis võin ma vähemalt õigustatult vinguda kui väsinud ma õhtuti olen 😂

Aga mis te ikka siin netis nüüd
enam istute, mu postitus sai ka teil ilustikenasti läbi loetud ja nüüd on täpselt õige aeg õue ilma nautima minna, sest õues on juba täiegaaa kevad 🌞


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar