teisipäev, 15. jaanuar 2019

Unenägu

Ma näen peaaegu iga öö und. Kuu jooksul on vb kuskil 5 ööd sellist, kus ma mitte midagi unes ei näe. Enamasti ma saan oma unenägudest aru ja need pole midagi erilist.
Aga siin on üks, mida ma tavaliseks ei pea.
Nimelt olen ma seda sama und kuskil 6.aastasest saadik aeg-ajalt näinud. Varem oli see minu jaoks ikka tõeline õudusunenägu. Enam ei olegi unenäos otseselt hirmu vaid pigem arusaamatus ja ärevus.

Tänu sellele unenäole õppisin ma umbes 7.aastaselt ise oma unenägusid juhtima, see tähendab siis seda, et alguses õppisin ma enda soovi peale unenäost ärkama, hiljem ei pidanud ma unenäo vahetamiseks isegi mitte ärkama. Lihtsalt teadvustasin endale, et see on uni ja kui ma külge keerasin siis lõppeski see uni ära ja hakkas järgmine.  
Täna öösel nägin ma jälle seda sama und.
Selles unenäos on siis üks põld (reaalselt pole ma seal kunagi ühtegi ussi näinud) kus ma esialgu näen ühte ussi, siis juba teist, kolmandat ja siis avastan, et terve põld on paksult madusid/usse täis, nii rästikuid, nastikuid, kui ka vaskusse ja lisaks veel igasugu teisi tegelasi. Kuskile astuda pole, kõik sisisevad ja mõnelt olen saanud ka hammustada, ärgates see ''hammustuse koht'' isegi valutab. 

Aga nagu ma täna öösel veendusin, siis see madude unenägu pole ikka veel mitte kuskile kadunud. Viimati nägin seda kuskil aasta aega tagasi. Enne seda ei näinud ma seda und kuskil kolme aasta jooksul kordagi.  

Kunagi kui ma sellest unenäost Vanaemale rääkisin, siis ta ütles, et see unenägu tähendab ebameeldivat naist, kes tunneb et ma häirin teda ja võin talle kuidagi ohtlik olla ja tänu sellele soovib mulle halba. 
Täna mõtlesin, et googeldan üle ja vaatan mis see siis ikkagi tähendab. 
Seletus on siis järgmine: 

SISISEV MADUDE PESA VÕI SISISEVAD MAOD  

Mida rohkem on unenäos madusid, seda rohkem on inimesi, kes on selle taga, mida unenägu kokkuvõtvalt tähendab.
Sisisev madu on klatši rääkiv naine. 
Grupis võib olla ka mehi aga kui näed unes sisisevat madu, siis on sellega seotud ka kindlasti mõni naine. 

MADU LIIGUB SINU SUUNAS

See tähendab, et peagi hakkab sinu ellu midagi tulema. See, mis see täpselt on, selle saad lahti seletada läbi teiste sümbolite ja tegevuste, mida unes näed. 
Kui sa näed, et madu liigub sinu poole ja see hirmutab sind väga, siis tuleb sinu ellu miski, mida sa kardad. Võibolla on see midagi halba mida sa kardad? Võibolla aga hoopis midagi head, mille suhtes tekivad alguses vastuolulised tunded?

Tervet artiklit mao unes nägemise kohta saab lugeda:

Kokkuvõtvalt oli mu vanaemal õigus. 

Ja kusjuures, kui ma nüüd tagasi mõtlen sellele, kuna ma eelmine aasta seda und nägin, siis see peabki paika. Sest siis ma töötasin naiste kollektiivis, kus üks oligi hullem uss, kui teine. 

Niiet ma ootan juba põnevusega mis toimuma hakkab või kus't ma midagi huvitavat enda kohta kuulen 😁

On keegi veel näinud järjepidevalt ühte ja sama und?

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar